Plastové vaničky do kufra

Na tom najsprávnejšom mieste...
Večne sa vám niečo váľa v kufri? Alebo je okrem vás na cestách (zo strany na stranu) aj váš náklad? Prestaňte sa trápiť s neporiadkom, nečistotami a chaosom v batožinovom priestore. Všetky starosti rýchlo a jednoducho vyrieši plastová vanička do kufra auta.
Plastové vaničky sú ľahko umývateľné, zabraňujú znečisteniu interiéru vozidla a sú presne tvarované na konkrétny typ vozidla podľa výstupkov v podlahe.
Prevážať náklad odteraz bude hračka. Vaničky majú totiž vymoženosť zvanú protišmyková úprava , vďaka ktorej náklad ostane na svojom mieste.
Plastové vaničky od firmy REZAW PLAST sú vyrobené z polyetylénu, čiže sú odolné voči atmosférickým podmienkam, benzínu a olejom, čistiacim prostriedkom, kyselinám a tým pádom sú v podstate nezničiteľné. Majú zvýšený okraj (cca 50mm) a sú vyrábané podľa tvaru kufra konkrétneho typu automobilu.
Zamilujete si ich najmä ak ste rybárom, poľovníkom, stavebníkom alebo v zime radi lyžujete.

<a href=https://www.youtube.com/watch?v=4lHxl52zZi4><b>Plastové vane do kufra auta</b></a> sú vyrobené z ohybného plastu a majú zvýšený približne 5cm okraj. Všetky vaničky sú presne tvarované do batožinového priestoru podľa typu auta, takže sa nemusíte báť, že vám pasovať nebudú. Práve naopak. Tieto vane sú presne vyrobené podľa značky a typu auta.

Vaňička do kufra je ľahko umývateľná, prispôsobená pre štandardnú údržbu pomocou bežných čistiacich prostriedkov

 

Fotogaléria: Plastové vaničky do kufra