Deflektory

Veterné okenné deflektory sú veľmi užitočným a praktickým autodoplnkom. A to hneď z niekoľkých hladísk: pri daždi je možné vetrať interiér auta, zabraňujú hluku, chránia pred priamym vplyvom slnka a v niektorých prípadoch sú vhodných stylingovým doplnkom. Na trhu je pomerne veľké množstvo rôznych výrobcov veterných deflektorov a vybrať si toho správneho je niekedy vcelku náročné.

Firma Team Heko bola založená v roku 1990 v poľskom mestečku Czermno, v provincii Swietokrzyskie. Rýchly a intenzívny rozkvet firmy Heko jej zaručil spoluprácu s prestížnymi distribútorskými firmami nielen v Poľsku, ale po celom svete. Dnes firma Heko vyrába viac ako 1000 rôznych produktov a viac ako 70 percent z nich exportuje. Firma Heko vyrába veterné okenné deflektory pre takmer každý druh a typ vozidla značiek.

Deflektory sú vyrobené z bezpečnostnej plast. hmoty so zníženou priepustnosťou UV-žiarenia, obmedzujú nepríjemné aerodynamické hluky a chránia pred dažďom pri vetraní bočnými oknami. Deflektory sú v dymovom prevedení.

Návod na montáž:
1. Stiahnite okno úplne dole
2. Zasunte plexi do horného rohu predných dverí do drážky pre okno tak, aby druhý koniec plexi bol voľne medzi dverami a spätným zrkadlom.
3. Postupne zasúvajte plexi do drážky od horného rohu smerom dole tak, aby ste nevyvinuli príliš veľký tlak, aby nedošlo k jej prasknutiu.

 

Vždy čerstvý vzduch v aute. Celkom bez prievanu.
Vietor vo vlasoch prenechajte majiteľom kabrioletov! Deflektory alebo aj protiprievanové bočné okenné lišty, to je v praxi dokonalá jazda autom bez prievanu. Lišty sú špeciálne navrhnuté na mieru pre každý model vozidla. Ich hlavnou úlohou je ochrana proti vnikaniu zadymeného vzduchu do interiéru, ochrana proti zahmleným oknám a zníženie teploty v aute, čo príde vhod najmä v horúcom letnom období.
Clony však spríjemňujú jazdu autom bez ohľadu na sezónu, umožňujú totiž užívať si čerstvý vzduch bez akýchkoľvek nežiaducich efektov. Bezprostrednou výhodou celoročného používania deflektorov je aj neporovnateľne tichšia jazda.
Deflektory sú obľúbené aj preto, že dodávajú autu športovejší vzhľad. Lišty ponúkame v dymovom prevedení a ich inštaláciu zvládnete svojpomocne bez akýchkoľvek nástrojov. Celkom jednoducho a behom pár minút. Vhodné pre osobné automobily, nákladné automobily aj SUV.

Fotogaléria: Deflektory