Autorohože vaničkové

Nečistoty vo vaničke, nohy ako vo vatičke...
AUTOvybava.sk vám prináša gumové autokoberce so zvýšeným 28 mm okrajom, ktorý dokonale zadrží všetky nečistoty. Vaničkový tvar ocení každý motorista najmä v zime či počas daždivých dní. Gumový koberec totiž zachytí vodu, roztápajúci sa sneh alebo štrk. Tie potom možno jednoducho vrátiť zasa tam, kam patria – von.
<a href=https://www.youtube.com/watch?v=zgQQ0uDtaZ4><b>Autorohože gumové - vaničkové</b></a> sa vyrábajú na mieru zo syntetického kaučuku podľa vášho typu vozidla. Vďaka vysokej kvalite si dlho zachovávajú svoju elasticitu, ľahko sa čistia a špeciálny protišmykový povrch zaručuje príjemný pocit pri riadení vozidla.
Technické informácie: dodávame v čiernej farbe

Gumové autorohože Rezaw Plast

Aj Vám v zimnom období alebo v letnom období dažďov nestačia klasické gumové rohože vo Vašom automobile? Veľa snehu a vody dokáže veľmi znepríjemniť život, pokiaľ vám roztopený sneh doslova preteká medzi nohy, a následne popod textilnú alebo gumenú rohož. Tam zvyčajne už býva izolačný materiál – kobercové čalúnenie, ktoré je potrebné časom tepovať a čistiť, to je už náročné na čas aj peniaze.

Novinkou v sortimente firmy Rezaw Plast sú gumené vaničky so zvýšeným okrajom do interiéru vozidla. Tento nový výrobok bezpečne zachytí všetky nečistoty aj vodu z topiaceho sa snehu. Vaničky sú tvarované do jednotlivých typov vozidiel.

Popis: gumové rohože so zvýšeným okrajom 28mm. Tieto gumové rohože sú tvarované na konkrétny model auta. Vyvýšený okraj je praktický pre zadržanie nečistôt.

Gumené autokoberce sú dostupné pre všetky značky áut.

 

Fotogaléria: Autorohože vaničkové