Autopoťahy

Posadia vás na zadok!
Autopoťahy určite netreba predstavovať. U nás navyše za super cenu a v kvalitnom prevedení. Vďaka nášmu obsiahlemu sortimentu na váš čaká široká paleta farieb, rôzne motívy a rôzne usporiadanie sedačiek.
Elegantné a praktické autopoťahy značky PETEX, to je navyše nemecká precíznosť a slovenské ceny. Všetky poťahy sú vyrobené a homologované pre osobné automobily s ohľadom na airbagy. V mieste airbagu sa nachádza špeciálny zdvojený šev, ktorý v prípade potreby nebráni otvoreniu airbagu. Rubová strana poťahov je vyrobená z protišmykového mäkčeného materiálu, ktorý zabraňuje skĺznutiu zo sedadiel. Skrátka dokonalý a štýlový komfort!
Technické informácie: univerzálne poťahy (nie na mieru), je potrebné overiť si v popise poťahu zhodu s vaším typom automobilu

Poťahy do auta PETEX

Kvalitné autopoťahy za super cenu.

Ponuka elegantných a praktických autopoťahov. Autopoťahy do osobných automobilov.

<a href=https://www.youtube.com/watch?v=6UB3h_7ax9I><b>Univerzálne autopoťahy</b></a> Vám ponúkame v širokom farebnom prevedení s rôznym usporiadaním zadných sedačiek, s rôznymi motívmi.

Veľké množstvo autopoťahov máme skladom.

AUTOPOŤAHY PETEX ( Nemecká kvalita za Slovenské ceny )Autopoťahy sú vyrobené a homologované s ohľadom pre používanie v automobiloch s bočnými airbagmi. V mieste airbagu je na poťahu špeciálny zdvojený šev, ktorý v prípade nutnosti nebráni otvoreniu airbagu. Rubová strana poťahov je opatrená mäkčeným materiálom, ktorý zabraňuje skĺznutiu poťahu zo sedadiel a zajisťuje tak vätší komfort.

 

 

Tabuľka je spoločná pre všetky autopoťahy, takže buď pasujú všetky poťahy na vaše auto alebo žiadne.

V prípade, že v kolenke [Universal Set] bude údaj [SAB1] pre Váš automobil tak poťahy pasujú, ak tam bude hviezdička [*] poťahy nepasujú.

Fotogaléria: Autopoťahy